https://dizimov.net/
Menu

Hakkımızda

Hakkımızda

Eylül 2017’de yayın hayatına başlayan HerOyun.NET sadece çocuklara hitap eden bir site değil her yaştan kullanıcının kaliteli vakit geçirebilmesi amacıyla kurulmuştur. Sitemiz içerisinde yer alan oyun içeriklerinin tamamı, editörlerimiz tarafından incelenmekte ve filtrelerden geçmektedir. Herhangi bir şiddet ya da cinsellik içeren, çocukların psikolojisini veya gelişimlerini etkileyecek herhangi bir olumsuz içerik asla bulunmamaktadır.
Sitemizde bulunan oyunların büyük bir çoğunluğu dünyaca ünlü oyun yapım şirketleri tarafından yapılan ve yayınlanan oyunlardan oluşmaktadır. Bu sayede oyun yapım firmaları tarafından çıkarılan yeni oyunlar, anlaşmamız gereği tarafımızca incelenmekte ve uygun koşulları taşırsa sitemizde yayınlanmaktadır.

Misyonumuz, çocuklarımızın gelişimine ve hayal gücüne katkı sağlamak, yetişkin kullanıcılarımız içinse kaliteli vakit sunabilmektir. Sitemizde yer alan oyunlarımız kategorilere ayrılmış olmakla beraber, en çok oynanan oyunlar, en popüler oyunlar, yeni çıkan oyunlar olarak da kategorize edilmiş halde yer almaktadır. Oyunlarımızın büyük çoğunlukla zeka, yetenek ve beceri geliştirmeye dayalı oyunlardan oluşmaktadır.

Etik ve ahlaki değerlerden kesinlikle taviz vermeyen HerOyun.Net Ekibi, hizmet verdiği sürece bu değerlerden asla sapmayacağını bilmenizi isteriz. Her gün güncellenen ve yeni oyun eklenen sitemizde 1 yıl içinde toplam 25 bin oyunun yer alması hedeflenmektedir.

Sitemizde yer alan oyunların büyük bir çoğunluğunu mobil cihazınızdan da yine www.HerOyun.Net üzerinden oynayabilirsiniz. Mobil uyumu tasarımımız sayesinde dilediğiniz yerden bizlere ulaşabilir ve birbirinden keyifli oyunları cep telefonunuz, tabletiniz ya da bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

HerOyun.Net tamamen ücretsiz ve bedavadır. Kredi kartınızla hiç ilgilenmiyoruz.
HerOyun.Net‘te oyun açıklamaları her oyunun içinde açıklanmıştır. Nasıl oynayacağım diye düşünmezsiniz.
HerOyun.Net‘te yer alan flash oyunlar için Adobe Flash Player gereklidir. Dilersen buradan indirebilirsin
HerOyun.Net’te yer alan 3 boyutlu oyunlar içinse 3D Shockwave eklentisi ve Unity 3D eklentisi gerekmektedir.

HerOyun.Net hakkında düşünceleriniz ve önerileriniz ve şikayetleriniz bizim için önemlidir. Herhangi bir istek, öneri, şikayet için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda 3