Ucretsiz Online Oyun Platformu - Heroyun

Telefonda ve tablette oynayabileceğiniz en güzel online bedava oyunlar burada!

Uçan Kahramanlar Oyunu

Fullscreen
0%
Oyun Yükleniyor! Lütfen Bekleyiniz!
Mouse ile gideceğiniz yönün tarafına sol tık ile tıklayarak, klavyeden ise yön tuşlarıyla gideceğiniz yönü belirleyebilirsiniz.

Game Details

Uçan Kahramanlar Oyunu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Uçan Kahramanlar Oyunu atari tarzında bir oyun olmasıyla birlikte, yolunuzdaki değerli taşları toplayarak, ateş ederek, ağaçlardan kaçarak ya da başka bir bölümde uçak kovalayarak veya bunların hepsini tek bir bölümde yaparak oynacağınız keyifli bir oyun. Bu taşları toplayarak puanınızı yükseltebilecekseniz ayrıca gelişiminizi takip etmeniz açısında tüm bilgiler önbelleri silmediğiniz taktirde silinmeyecektir. Bu oyunu avantajlı kılan sebeplerden birisi de bu. Eğer ki canınız sıkılıyor, sevgilinizi bekliyorsanız ya da yemeğin pişmesini bekliyor (başka şeyler de olabilir elbet) bu oyun tam sizlik. İster mouse ister klavye ile oynayabilirsiniz. Mouse ile gideceğiniz yönün tarafına sol tık ile tıklayarak, klavyeden ise yön tuşlarıyla gideceğiniz yönü belirleyebilirsiniz. En güzel uçuş oyunları HerOyun’da!

Uçan Kahramanlar Oyunu

Uçak Simülatör Oyunları

Online uçak oyunları oyna

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Summary
Review Date
Reviewed Item
Uçan Kahramanlar Oyunu
Author Rating
51star uçan kahramanlar oyunu - 1star - Uçan Kahramanlar Oyunu1star uçan kahramanlar oyunu - 1star - Uçan Kahramanlar Oyunu1star uçan kahramanlar oyunu - 1star - Uçan Kahramanlar Oyunu1star uçan kahramanlar oyunu - 1star - Uçan Kahramanlar Oyunu1star uçan kahramanlar oyunu - 1star - Uçan Kahramanlar Oyunu

Yorum Yok

Bir cevap yazın