Menu

Slither.io – Solucan Oyunu Oyna

Tam ekran Slither.io – Solucan Oyunu Oynamak için Buraya TIKLAYIN.

Slither.io – Solucan Oyunu Oyna

Dünyayı kasıp kavuran Slither.io oyunu HerOyun.Net’te sizlerle. Küçük bir solucan olarak başladığınız oyunda, kırıntıları yiyerek büyüyorsunuz ve bu mecrada tek değilsiniz. Sizin gibi başka oyuncuların da bulunduğu platformda tek yapmanız gereken başka bir solucana çarpmamak. Tabi çarpınca yediğiniz ne var başka bir solucan yiyebiliyr ve büyüyebiliyor. Siz oyuna baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Başka solucanların sizin emeğinizde gözü olması ise rekabet ortamını kızıştıran bir durum. Bu yüzden önünüze aniden çıkan, size pusu kuran bir çok oyuncu olacaktır. Bu da bu ücretsiz oyunu keyifli hale getiren unsurdur.

Slither io‘da hızlı büyümek ve 1. olmak için işte size vereceğimiz bazı taktikler;

  • Eğer ki solucanınızı hızlıca büyütmek istiyorsanız, haritanın ortalarında beslemeye çalışın, çünkü büyük başlar kenarlarda güvenli takılmayı tercih edecektir.
  • Serverda oyuncu sayısı çoksa ve çok fazla yol kesme vakası oluyorsa, çok fazla dönerli oynamayın, olabildiğince düz oynamaya çalışın. Böylece alttan gelen ve üstten gelen solucanların yolu sıkıştığında size çarpmak zorunda kalacaklar.Aynı zamanda bu durumlarda hızlanmayı aksi bir durumda kullanmamaya çalışın. Çünkü önünüz heran başka biri tarafından kesilebilir. Refleks olarak geç kalabilir ve bütün emeğinizi kaybedebilirsiniz.
  • Sizden küçük olan solucanların çevresini sarmaya çalışın ama tabi ölücülük yapmaya gerek yok. mesela 200 puandaysanız minimum 75 puanlık solucanları sarmaya çalışın. Oran 3/8 olsun.
  • Eğer ki yanınızda çevrenizde sizinle beraber ilerleyen veyahut size paralel ilerleyen bir solucan varsa endişelenmeniz gerekir, çünkü bu işte bir sıkıntı olduğunu söylenebiliriz. Ondan önce davranarak ya önüne kırmaya çalışın ya da başka bir yöne dönüp yolunuza bakın.
  • Kendi etrafında dönen büyük bir solucan var ise şayet onu sıkıştırmaya çalışın. Bunun asıl sebebi ise kendi alanında kendini dar alana zorlaması ve hataya daha yatkın olmasıdır.
  •  Yeterince büyüdükten sonra haritanın kenarlarını tercih edin. Emin olun herkes öyle yapar.

Bu taktikler çevresinde bu oyunda kolayca yükselebilir ve usta olabilirsiniz. Serverlarda hatrı sayılır ve herkes tarafından hatırlanan biri olursunuz. ücretsiz Multiplayer oynayacağınız bu oyun, insanlarda bağımlılık etkisi yapıyor ve bu oyunu gerçekten bırakmak istemeyeceksiniz.

Tam ekran Slither.io – Solucan Oyunu Oynamak için Buraya TIKLAYIN.

Multiplayer Oyunlar

Ücretsiz multiplayer oyun oyna

No comments

Bir cevap yazın