Menu

Puzzle Bulmaca Oyunu

Fullscreen
Light Switch
0%
Oyun yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz!

Game Details

Puzzle Bulmaca Oyunu

Puzzle bulmaca oyunu ile tüm altıgenleri karelere yerleştir ve oyunu kazan. Basit ama şaşırtıcı ve birçok renge sahip altıgenler ile hayal gücünü ve yaratıcılığını kullanarak bloklara sürükle ve bir sonraki bloğa geç.

Her puzzle yerleştirdikten sonra yeni gelen bloğa yeni altıgen puzzle yerleştir ve bir sonraki seviyeye geç. Kolaydan zora doğru birçok seviyedeki zorluklarda benzersiz oyunların keyfini çıkarın. Takıldığın seviye olursa endişelenme. Puzzle oyununda ekranın sağ alt köşesindeki soru işareti simgesi ile ipucu alabilirsin. Tabi alacağın bu ipucu kazandığın altınların bir kısmını senden geri alacaktır. Puzzle bulmaca oyununda zaman sınırı olmamasına rağmen çok daha hızlı hamle yaparsan ekstra altın kazanabilirsin.

Neden bu oyunu oynamalısın? Eğer bulmaca çözmeye meraklıysan ve puzzle ile olan ilgin fazla ise bu oyun tam senlik. Puzzle bulmaca oyununu daha fazla oynayarak farklı görevlerin ve hediyelerin tadını çıkarabilirsin.

Özel görevler ile sürpriz hediyelerin sahibi olacaksın. Oyunu oynamak için tam ekran yaparsan tüm puzzle parçalarını görebilirsin.

Daha önce puzzle ile ilgili duymadığınız 10 ilginç şey

  • Puzzle, Bulmaca 1760 yılında, haritacı ve coğrafyacı olan John Spilsbury tarafından bulunmuş ve geliştirilmiştir
  • Puzzle oynamanın günlük hayatta karşılaşılan sorunlara, farklı pencerelerden bakarak çözüm yolları geliştirmeyi sağladığı uzmanlarca kabul edilmiştir.
  • Farklı problemleri farklı yönler bularak çözme ve sorunun kaynağına inme yetisinin gelişmesini sağlamıştır.
  • Puzzle oynamak bulmaca çözmek sizi sabırlı yapar
  • Zaman ile doğru hamle yapmayı öğretir.
  • Beyin gelişimine olan etkisi kanıtlanmıştır
  • Çocuk gelişimi üzerine olan etkisi de yetkili makamlarca kabul görmüştür.

Kısacası bu puzzle bulmaca oyunu oynamamanız için hiç bir neden yok. Sen de günlük puzzle oyununu oyna hem kendini geliştir hem de keyifli vakit geçir.

 

No comments

Bir cevap yazın