Menu

Noel Baba Yılbaşı Oyunu

Fullscreen
Light Switch
0%
Oyun yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz!
- Your mission is break big floe to save Santa!n- Click anywhere near the flows to trigger an explosion and create chain reaction. n- Use various mines and power ups to get more powerful chain reaction!n- Collect gifts by moving your mouse near it. They can be used to buy upgrades.n- Collect coins to play bonus slot game, buy power ups or exchange it to gifts.n

Game Details

Noel Baba Yılbaşı Oyunu

Bu sene yılbaşı tehlikede! Noel babanın bütün hediyeleri donmuş durumda. Noel Baba’nın hediyelerine kavuşabilmesi için donmuş halde olan hediyeleri çeşitli silahlar ve özel güçlerle patlatın ve onları Noel Baba’ya verin. Elinizdeki tüm özel güçleri yükseltmek için tek vuruşla tüm Noel Hediyelerini toplayın ve bir sonraki bölümde daha fazla güce sahip olun. Her patlattığın hediye zincir halinde diğer hediyelerinde çözülmesini sağlayacak. Oyunda kazandığın puanlarla bir sonraki bölümde daha yetenekli güçlere sahip olabilirsin. Alışveriş yapmak için daha fazla puana ihtiyacın olacak.
Noel Baba Yılbaşı oyunu heyecan verici ve sürükleyici bir oyun olduğu kadar hem de pratik zekanızı kullanmanız gereken bir oyundur. Noel Baba Yılbaşı oyunu oynamak için sadece fareye ihtiyacın olacak.
HerOyun Noel Baba Yılbaşı oyunu oynamak için hemen play tuşuna bas ve bu heyecana sen de katıl.

Türkiye’nin en yeni, en güzel ve en güncel oyunları sadece HerOyun‘da
HerOyun cepte, tablette ve bilgisayarda…

HerOyun‘u Facebook’ta takip edebilir, en güzel en yeni ve en güncel oyunlardan ilk sen haberdar olabilirsin.

HerOyun Facebook Oyun Oyna

HerOyun Facebook Oyun Oyna

Noel Baba Yılbaşı Oyunu

Zeka Oyunları

Noel Baba’nın donmuş olan hediyelerini çözmek için yardım et

FACEBOOK

No comments

Bir cevap yazın