Menu

Hırsız Kardeşler 3 Oyunu Oyna

Fullscreen
Light Switch
0%
Oyun yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz!

Game Details

Hırsız Kardeşler 3 Oyunu Oyna

Hırsız Kardeşler 3 Oyunu Oyna

Önemli Uyarı !!!!  Oyunları açabilmek için Flash Player eklentisine izin vermelisiniz.

Heroyun.net dünyanın en güzel oyunlarından biri olan Hırsız Kardeşler oyununun 3. serisini sunar. İlk 2 seriden farklı bir hikayesi olan bu Hırsız Kardeşler 3 Oyununda bu sefer kaçan kardeşleri yakalayan bekçi olacağız. İki kişiyle oynayabileyeceğiniz bu iki kişilik oyunda yaş farketmeksizin eğlenceli zamanlar sizi bekleyecek. Çoğu zaman oyun partnerinizle koordineli oynamanız gerekecek ve çok eğleneceksiniz. Köpek ve Bekçinin ana karakter olduğu bu oyunda milyonların oynadığı Hırsız Kardeşler (Money Movers) sizinle HerOyun farkıyla. Diğer hırsız kardeşler oyunlarını da aşağıda bulabilirsiniz.

Hırsız kardeşler nasıl oynanır?
2 kişi ile oynanan bu ücretsiz aksiyon oyununda, 1. kişi W,A,S,D tuşları, 2. kişi klavyede ki yön tuşlarıyla oynamalıdır.

İki Kişilik Oyunlar

İki kişilik oyunların en sevilenlerinden birisi olan Hırsız Kardeşler, bu sefer farklı bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. Diğer 2 serinin de sitemizde yer aldığını unutmayın. Hırsız kardeşlerden sıkılırsanız, iki kişilik oyunlar kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz iki kişilik oyun oyna

Diğer hırsız kardeşler oyunlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Bizleri facebooktan takip etmeyi unutmayın. Eğer oyun ile ilgili sorunlarınız olursa, yorum atın ve topluluğa katılın.

Hırsız Kardeşler 1 Oyna

Hırsız Kardeşler 2 Oyna

No comments

Bir cevap yazın