https://dizimov.net/
Menu

Hırsız Kardeşler 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Oyun yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz!
2 kişi ile oynanan bu ücretsiz aksiyon oyununda, 1. kişi W,A,S,D tuşları, 2. kişi klavyede ki yön tuşlarıyla oynamalıdır.

Game Details

Hırsız Kardeşler 2

Heroyun.net gururla sunar. Dünyayı kasıp kavuran Hırsız Kardeşler (Money Movers) oyununun 2. serisi sizlerle. Bu sefer karşımızdaki hikaye farklı. İşin içine aile fertlerinden biri girmektedir. Hırsız Kardeşlerin ilk oyunununda 2 kardeş, hapishaneye düşmüştür ve bu hapishaneden çıkmaya çalışmaktadırlar. İlk oyunun çok beğenilmesi, Hırsız Kardeşler oyununun 2. serisini çıkmasını sağlamıştır. 2. oyunda da bu sefer Hapiste olan babalarına yardım etmeye çalışacağız. Hırsız Kardeşler 2 Oyunu HerOyun’da.

İki kişilik oyunların en sevilenlerinden birisi olan Hırsız Kardeşler, bu sefer farklı bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. Diğer 2 serinin de sitemizde yer aldığını unutmayın. Hırsız kardeşlerden sıkılırsanız, iki kişilik oyunlar kategorimizden ulaşabilirsiniz. 2 kişi ile oynanan bu ücretsiz aksiyon oyununda, 1. kişi W,A,S,D tuşları, 2. kişi klavyede ki yön tuşlarıyla oynamalıdır.

No comments

Bir cevap yazın