Menu

Game of Thrones Ejderha Oyunu

Fullscreen
Light Switch
0%
Oyun yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz!

Game Details

Game of Thrones Ejderha Oyunu

Evil Wyrm
Game of Thrones Ejderha Oyunu
Ejderhaların soylarının tükendiği kabul edilmişti fakat ejderha yumurtaları bu yaratıkların önceki çağlarda yaşadıklarını kanıtlıyordu. Westeros ve Essos kıtalarında yaşadıklarına inanılan Ejderhalar günümüzde Game of Thrones dizisinde karşımıza çıkarak yeniden popüler konular arasına girmeyi başardı. Kral topraklarında bulunan kızıl kale depolarında saklanan üç ejderha yumurtası ateş ve kan kullanarak yeniden yeryüzünde hayat bulmaya başladılar. Bu popüler dizinin oyunu sadece Türkiye’nin ücretsiz ve en iyi oyun içerik platformu Heroyun.Net’te
Kızıl kale yamaçlarında görünen ejderhalara yakalanma. Ejderhadan kaçarak elmasları toplamaya çalış. Ejderhanın seni yakmasına izin verme ve kızıl kalede bulunan kayaların arkasına saklanmayı unutma. Ejderha seni görmediği zaman ortaya çık ve sakın ejderhaya görünme. Oyun seni bekliyor.
Toplam 30 bölümden oluşan bu oyun ilk bölümler kolay olsa da ilerledikçe zorlaşıyor. Sen de kazandığın puanı yoruma yaz ve yarışalım.
İstediğin kategorilere girerek oyun seçebilir veya sağ tarafta yer alan en popüler oyunlardan birini seçip oyun oynayabilirsin. Ya da oynadığının oyunun hemen sağ ve sol alt köşelerinde senin için beğenebileceğin 2 adet koyduk. Göz atmanda fayda var.
Game of Thrones Ejderha Oyunu, Türkiye’nin ücretsiz ve en iyi oyun içerik platformu Heroyun.Net, cepte, tablette ve bilgisayarda!…
İyi Eğlenceler.

No comments

Bir cevap yazın