Ucretsiz Online Oyun Platformu - Heroyun

Telefonda ve tablette oynayabileceğiniz en güzel online bedava oyunlar burada!

Destiny 2: Curse of Osiris

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Destiny 2: Curse of Osiris

Destiny 2 Curse of Osiris destiny 2: curse of osiris - Destiny 2 Curse of Osiris - Destiny 2: Curse of Osiris

Destiny 2 Curse of Osiris

Curse of Osiris Destiny 2‘nin Curse of Osiris ek paketi 30 Ekimde açıklandı. Ek paketin tüm platformlara ( PC, Play Station ve Xbox) 5 Aralıkta çıkacağı belirtiliyor. Curse of Osiris Destiny 2 sinematik bir hikaye ile karşımıza geliyor. Akılda yer edecek karakterler ile karşımıza çıkacak oyunda ilk gezegen Mercury olacak ve yeni bir sosyal alan olan Light House eklenmiş olacak.

Ek paket ile hikaye birbirinden bağımsız olarak değil de devam niteliğinde olacağını belirtelim. Ikora bizi Mercury‘e Osiris isimli gelmiş geçmiş en güçlü Warlock‘u bulmak için gönderiyor. Ikora bizden VEX’leri yenmek için gerekli olan bilgileri toplamızı istiyor. Oyuna oyunun ilk karakterlerine yeni olarak birkaç karakter daha eklenecek. Oyunda Light House sosyal mekan olarak haritalara eklenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Ek pakette VEX’lerin neyin peşinde olduklarını öğrenmemiz gerekiyor.VEX’lerin uzay zamanı içerisinde yarattığı Infinite Forest isimli mekanda oyun geçiyor. En son olarak da karakter seviyelerinin 25 olacağı ve power levellerin ise 330’a yükseleceği bilgisini verelim.

Türkiye’nin en yeni, en güzel ve en güncel oyunları sadece HerOyun‘da
HerOyun cepte, tablette ve bilgisayarda…

HerOyun‘u Facebook’ta takip edebilir, en güzel en yeni ve en güncel oyunlardan ilk sen haberdar olabilirsin.

Destiny 2: Curse of Osiris

Aksiyon Oyunları

Curse of Osiris Destiny 2, Mercury, Warlock, Ikora, Light House, VEX, Osiris, Infinite Forest

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Summary
Review Date
Reviewed Item
Destiny 2: Curse of Osiris
Author Rating
41star destiny 2: curse of osiris - 1star - Destiny 2: Curse of Osiris1star destiny 2: curse of osiris - 1star - Destiny 2: Curse of Osiris1star destiny 2: curse of osiris - 1star - Destiny 2: Curse of Osiris1star destiny 2: curse of osiris - 1star - Destiny 2: Curse of Osirisgray destiny 2: curse of osiris - gray - Destiny 2: Curse of Osiris

Yorum Yok

Bir cevap yazın