Ucretsiz Online Oyun Platformu - Heroyun

Telefonda ve tablette oynayabileceğiniz en güzel online bedava oyunlar burada!

Crusader Defence: Ateş Hattı

Fullscreen
0%
Oyun Yükleniyor! Lütfen Bekleyiniz!

Game Details

Crusader Defence: Ateş Hattı
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Crusader Defence Ateş Hattı oyunu ile ordunu kur ve düşmanla savaşmaya başla. Kutuların üzerine askerlerini koyarak kendi stratejini gelitir ve düşman askerinin yollardan geçip kalene girmesine izin verme. Crusader Defence Ateş Hattı bir strateji oyunudur.
Bu oyunda stratejini iyi belirlemen gerekiyor. Odunda yer alacak 3 farklı özelliğe sahip asker bulunmaktadır. Bunların ilki oklu asker. Oklu askerler düşmana uzakta ok atabildiği için daha avantajlı konumda olabilir fakat zarar verme olasılığı daha azdır.
Diğer asker ise Baltalı Askerdir. Bu asker ise senin konumlandırdığın yerde düşman geldiğinde savaşmaya başlar. Oklu Askere göre daha avantajlıdır ama bu asker biraz daha pahalıdır.
Son askerimiz ise Kılıçlı askerdir. En avantajlı asker bu olmasına rağmen fiyatı oldukça pahalıdır.

Crusader Defence Ateş Hattı oyunu ile zevkli bir savaş macera oyunu tecrübesi edineceğinden eminiz.
Oyunda her seviyede düşman askerinn sayıs artmaktadır.
O yüzden kendi ordunu iyi olarak konumlandırman gerektiğini sakın unutma.

Crusader Defence Ateş Hattı oyununu oynadıktan sonra lütfen yorum yapmayı unutma.

Türkiye’nin en yeni, en güzel ve en güncel oyunları sadece HerOyun’da
HerOyun cepte, tablette ve bilgisayarda…

HerOyun‘u Facebook’ta takip edebilir, en güzel en yeni ve en güncel oyunlardan ilk sen haberdar olabilirsin.

HerOyun Facebook Oyun Oyna crusader defence: ateş hattı - FacebookBegen 230x148 - Crusader Defence: Ateş Hattı

HerOyun Facebook Oyun Oyna

Crusader Defence Ateş Hattı

Savaş Oyunları

Ordunu kur, stratejini belirle ve düşmana karşı savaş

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Summary
Review Date
Reviewed Item
Crusader Defence Ateş Hattı oyunu ile ordunu kur ve düşmanla savaşmaya başla. Kutuların üzerine askerlerini koyarak kendi stratejini gelitir ve düşman askerinin yollardan geçip kalene girmesine izin verme. Crusader Defence Ateş Hattı bir strateji oyunudur. Bu oyunda stratejini iyi belirlemen gerekiyor. Odunda yer alacak 3 farklı özelliğe sahip asker bulunmaktadır. Bunların ilki oklu asker. Oklu askerler düşmana uzakta ok atabildiği için daha avantajlı konumda olabilir fakat zarar verme olasılığı daha azdır. Diğer asker ise Baltalı Askerdir. Bu asker ise senin konumlandırdığın yerde düşman geldiğinde savaşmaya başlar. Oklu Askere göre daha avantajlıdır ama bu asker biraz daha pahalıdır. Son askerimiz ise Kılıçlı askerdir. En avantajlı asker bu olmasına rağmen fiyatı oldukça pahalıdır. Crusader Defence Ateş Hattı oyunu ile zevkli bir savaş macera oyunu tecrübesi edineceğinden eminiz. Oyunda her seviyede düşman askerinn sayıs artmaktadır. O yüzden kendi ordunu iyi olarak konumlandırman gerektiğini sakın unutma. Crusader Defence Ateş Hattı oyununu oynadıktan sonra lütfen yorum yapmayı unutma.
Author Rating
51star crusader defence: ateş hattı - 1star - Crusader Defence: Ateş Hattı1star crusader defence: ateş hattı - 1star - Crusader Defence: Ateş Hattı1star crusader defence: ateş hattı - 1star - Crusader Defence: Ateş Hattı1star crusader defence: ateş hattı - 1star - Crusader Defence: Ateş Hattı1star crusader defence: ateş hattı - 1star - Crusader Defence: Ateş Hattı

Yorum Yok

Bir cevap yazın