Menu

Coaster Racer 3 – Araba Motorsiklet Yarışı Oyunu

Fullscreen
Light Switch
0%
Oyun yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz!
AWSD / Arrows. Z or M to freestyle (to build up nitro) and X or N to use nitro boost.n

Game Details

Coaster Racer 3 – Araba Motorsiklet Yarışı Oyunu

Merhabalar,
Yeni bir oyunla bugün sizlerin karşısındayız. Coaster Racer 3 – Araba Motorsiklet Yarışı Oyunu. Eski araba yarışlarının sıcaklığı ve roller coaster adrenalinin bir arada yaşadığınız bu oyun ile çok eğleneceğinizi biliyoruz.
Coaster Racer 3 – Araba Motorsiklet Yarışı Oyununda dilerseniz araba dilerseniz motorsiklet seçebiliyorsunuz. Birden çok araba 10’dan fzla motorsiklet ve 20’den fazla yarış parkurunda her seviyede farklı bir heyecanla karşılaşacaksın.

Kullandığın aracı (Araba ya da Motorsiklet) AWSD tuşları ya da kontrol tuşları ile edebilir, Z ve M tuşları ile nitronu kullanabilirsin. Yine X ve N tuşları ile nitronu doldurabilirsin.

Coaster Racer 3 – Araba Motorsiklet Yarışı Oyunu her yaştan insanın zevkle oynayabileceği bir yarış oyunudur. Oyunu başlarken öncelikle tek bir parkur ya da araba veya motorsiklet seçebiliyorsun. Oyunda kazandığın puanlara göre diğer parkurlarda kullanılmak üzere yeni arabalar ya da motorsikletler alabilirsin.

Klasik araba yarışlarından daha keyifli olan Coaster Racer 3 – Araba Motorsiklet Yarışı Oyunu eski ve yeninin buluşması olarak açıklanabilir. Oyunda yerden çok yüksekte tahta ve asfalt yollarda, çalılıkların arasında ya da dev bir canavarın ağzında diğer rakiplerine karşı yarışıyorsun.

Bu oyunu seveceğini biliyoruz ama diğer oyunlarımıza da göz atmanı isteriz. Eminiz ki beğeneceğin onlarca oyunu HerOyun’da bulacaksın.
HerOyun ekibi olarak sana iyi yarışlar diliyoruz.
Bol şanslar
Dikkatli ol 😉

Türkiye’nin en yeni, en güzel ve en güncel oyunları sadece HerOyun’da
HerOyun cepte, tablette ve bilgisayarda…

HerOyun‘u Facebook’ta takip edebilir, en güzel en yeni ve en güncel oyunlardan ilk sen haberdar olabilirsin.

Coaster Racer 3 – Araba Motorsiklet Yarışı Oyunu

Araba Yarışı Oyunları

Roller coaster ile araba yarışını bir arada sunan muhteşem bir yarış oyunu Coaster Racer 3 – Araba Motorsiklet Yarışı Oyunu

One comment

  1. arzu dedi ki:

    OHa süper oyunmuş ya bu.

Bir cevap yazın