Menu

Blender Mikser Oyunu Oyna

Fullscreen
Light Switch
0%
Oyun yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz!
Mouse: Baloncuklara tıkla blenderin içine sürükle bırak

Game Details

Blender Mikser Oyunu Oyna

Blender oyununda amacınız size zarar vermek isteyenleri mouse ile bir yuvarlak içine alıp blenderın içine atmak olacaktır.
çöp adamların blendera yaklaşmasına izin vermeyin.
Çöp adamlar blendera zarar verip oyunu kaybetmenize neden olabilir. Tek yapmanız gerekn biraz beceri ve hız. Eğer ikisini yaparım diyorsanız bu oyun tam size göre. Yürüyen Çöp Adamları mouse ile yuvarlak içine alıp işaretleyin. Daha sonra baloncuk içine girecek çöp adamları yine mouse ile tutup blenderın için sürekleyin. Seviyeleri geçtikçe çöp adamların hızlanacağını ve blendera zarar vermek için koşacaklarını göreceksiniz. O yüzden birden fazla çöp adamı yuvarlak içine almanız sizin yararınıza olacaktır.

Birden fazla çöp adamı yuvarlak içine almanız (kombo yapmanız) ekstra puan kazanmanıza ve seviye geçmeyi daha da kolaylaştırıyor. O yüzden asıl amacınız birden fazla çöp adamı yuvarlak içine alıp daha sonra blendera atmak olsun.

Bu arada oyunun ingilizce adının Stick Blender olduğunu da söylemek isteriz. Türkçeye Blender Mikser Oyunu olarak çevirdik 🙂 Umarız beğenirsiniz.

İyi Eğlenceler. 😉

Türkiye’nin en yeni, en güzel ve en güncel oyunları sadece HerOyun’da
HerOyun cepte, tablette ve bilgisayarda…

HerOyun‘u Facebook’ta takip edebilir, en güzel en yeni ve en güncel oyunlardan ilk sen haberdar olabilirsin.

Belender Mikser Oyunu

Aksiyon Oyunları

Beceri Oyunları

Kelime Oyunu ile Yabancı Dilini Geliştir

No comments

Bir cevap yazın