Ateş ve Su 4 Oyunu Oyna - HerOyun.Net

Ateş ve Su 4 Oyunu Oyna

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yeni Oyunlar Oyuncu1 0

Ateş ve Su 4 Oyunu Oyna

GAME INFO

Ateş ve Su 4 Oyna

Önemli Uyarı !!!!  Oyunları açabilmek için Flash Player eklentisine izin vermelisiniz. Heroyundan yeni bir iki kişilik oyun. Ateş ve Su oyunu. Sevdiklerinizle bağımlısı olacağınız bu oyunu her ortamda oynamak isteyeceksiniz. Milyonların oynadığı ateş ve su oyununun 4. oyunuyla karşınızdayız. Yalnız bu oyun standart bildiğimiz ateş ve su serilerine benzemiyor. Yine aynı şekilde çok bilinen Angry Birds oyununun su ve ateş karakterleriyle beraber düzenlenmiş şeklidir. İyi Oyunlar! Ateş ve Su Oyunu nasıl oynanır? 2 kişi ile oynanan bu ücretsiz aksiyon oyununda, 1. kişi W,A,S,D tuşları, 2. kişi klavyede ki yön tuşlarıyla oynamalıdır.

İki Kişilik Oyun Oyna

Diğer iki kişilik oyunlarımızı denedin mi? Onlar da en az Ateş ve Su oynamak kadar güzel. 300'den fazla oyun ve günden güne artan oyun sayısıyla heroyun sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

Ücretsiz İki Kişilik Oyun Oyna

Ateş ve Su serisinin diğer oyunlarını denediniz mi? O oyunlar da bu oyunlar kadar çekici ve bağlayıcı. Sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirmek için diğer oyunları da denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Ateş ve Su 1 Oyunu Orman Tapınağını buradan oynayabilirsiniz. Ateş ve Su 2 Buz Tapınağını buradan oynayabilirsiniz. Ateş ve Su 3 Öpücük Oyununu oynamak için buraya tıklayınız. 2 kişi ile oynanan bu ücretsiz aksiyon oyununda, 1. kişi W,A,S,D tuşları, 2. kişi klavyede ki yön tuşlarıyla oynamalıdır.

PLAY NOW!
Screen Shots
DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.