https://dizimov.net/
Menu

Ateş ve Su 1

Fullscreen
Light Switch
0%
Oyun yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz!
2 kişi ile oynanan bu ücretsiz aksiyon oyununda, 1. kişi W,A,S,D tuşları, 2. kişi klavyede ki yön tuşlarıyla oynamalıdır.

Game Details

Ateş ve Su 1

Ateş ve Su son zamanların en popüler oyunlarından birisidir. Bu oyunda ateş ve su adlı 2 kardeş karakter vardır ve bu ateş ve su macera dolu yollardan köylerine zarar veren büyücüyü bulmaya ve ortadan kaldırmaya çalışmaktadırlar. Ancak yollar zordur ve bu iki karakterinde zorlanabileceği zeminler vardır. Yanan ormandan su geçemez ve sulu yollardan da ateş geçemez haliyle. Bu olay böyle cereyan edince Ateş oğlan ve Su kız (Watergirl and Fireboy) birbirlerine yardım ederek bu engebeli yollarda ilerlemeye başlamışlardır. Yollarda ateş ve sudan yapılma elmasları toplamak zorundadırlar ve ateş elmaslarını ateş , su elmasları su toplamaktadır. Hikayenin başına dönecek olursak, bir köyü talan eden bir büyücü herkese korku salmıştır. Bu durumdan rahatsız olan Ateş oğlan ve Su kız bu büyücüyü bulmak için yola koyulurlar. İki kişilik oyunlar arasından en sevilenlerden birisi olan Ateş ve Su serisinin ilk oyunu, sevgili HerOyun kullanıcılarının hizmetinde!

Ateş ve Su Oyunu nasıl oynanır?

2 kişi ile oynanan bu ücretsiz aksiyon oyununda, 1. kişi W,A,S,D tuşları, 2. kişi klavyede ki yön tuşlarıyla oynamalıdır. 2 kişi ile oynanan bu ücretsiz aksiyon oyununda, 1. kişi W,A,S,D tuşları, 2. kişi klavyede ki yön tuşlarıyla oynamalıdır.

No comments

Bir cevap yazın