Ateş ve Su 1 Oyunu Orman Tapınağı Oyna - HerOyun.Net
https://dizimov.net/
Menu

Ateş ve Su 1 Oyunu Orman Tapınağı Oyna

Ateş ve Su Oyunu Oyna – Orman Tapınağı

Önemli Uyarı !!!!  Oyunları açabilmek için Flash Player eklentisine izin vermelisiniz.

Ateş ve Su son zamanların en popüler oyunlarından birisidir. Bu oyunda ateş ve su adlı 2 kardeş karakter vardır ve bu ateş ve su macera dolu yollardan köylerine zarar veren büyücüyü bulmaya ve ortadan kaldırmaya çalışmaktadırlar. Ancak yollar zordur ve bu iki karakterinde zorlanabileceği zeminler vardır. Yanan ormandan su geçemez ve sulu yollardan da ateş geçemez haliyle. Bu olay böyle cereyan edince Ateş oğlan ve Su kız (Watergirl and Fireboy) birbirlerine yardım ederek bu engebeli yollarda ilerlemeye başlamışlardır. Yollarda ateş ve sudan yapılma elmasları toplamak zorundadırlar ve ateş elmaslarını ateş , su elmasları su toplamaktadır. Hikayenin başına dönecek olursak, bir köyü talan eden bir büyücü herkese korku salmıştır. Bu durumdan rahatsız olan Ateş oğlan ve Su kız bu büyücüyü bulmak için yola koyulurlar. İki kişilik oyunlar arasından en sevilenlerden birisi olan Ateş ve Su serisinin ilk oyunu, sevgili HerOyun kullanıcılarının hizmetinde!

Ateş ve Su Oyunu nasıl oynanır?

2 kişi ile oynanan bu ücretsiz aksiyon oyununda, 1. kişi W,A,S,D tuşları, 2. kişi klavyede ki yön tuşlarıyla oynamalıdır.

İki Kişilik Oyunlar

Diğer iki kişilik oyunlarımızı denedin mi? Onlar da en az Ateş ve Su oynamak kadar güzel. 300’den fazla oyun ve günden güne artan oyun sayısıyla heroyun sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

Ücretsiz İki Kişilik Oyun Oyna

Ateş ve Su serisinin diğer oyunlarını denediniz mi? O oyunlar da bu oyunlar kadar çekici ve bağlayıcı. Sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirmek için diğer oyunları da denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ateş ve Su 2 Buz Tapınağını buradan oynayabilirsiniz.
Ateş ve Su 3 Öpücük Oyununu oynamak için buraya tıklayınız.
Ateş ve Su 4 oyna

No comments

Bir cevap yazın